Описание

Програма туру в Закарпаття

1 день

Збір групи в м.Київ 19.00, м.Житомирська (біля автосалону Infiniti). Зустріч з керівником групи. Посадка в автобус. Контактні дані по супроводжуючому, часу, точного місця збору і марки автобуса будуть вислані кожному туристу в формі інформаційного листа за 2-3 дня до виїзду.

Закарпаття – ідеальне місце для відпустки. Закарпаття-край, який ідеально підходить для відпустки і відпочинку. Тут можна довго милуватися мурами замків, а потім піднятися в гори до вівчаря. Можна неспішно пити вино з місцевих пагорбів, або дегустувати страви сусідніх країн. У Закарпатті можна вариться в чанах, або шукати прохолоди озер. Але цим, здається, нікого вже не здивуєш. У свою чергу наша компанія хоче поповнити Ваш список місць, які обов’язково потрібно відвідати влітку в Закарпатті.

2 День

Ранній приїзд. Зупинка на сніданок (оплата самостійно).

Приїзд в Чинадієво. Відвідування палацу Шенборнів. Палац Шенбортов – мисливський Замок, який нагадує декорацію до фільму «3 мушкетери». Палацу більше ста років, але до наших днів він відмінно зберігся. В екскурсії по Закарпаттю, а саме в Замок Шенборнів Ви поринете в загадкову історію цього місця. Час його не стосується, тому що все в цій будівлі символізує час. Наприклад, входів і виходів в Замку стільки, скільки і місяців в році. Арифметика, астрономія, астрологія, міфи … в цьому палаці переплелося все. Шенборни вірили в символи і запросили найкращих європейських архітекторів, щоб втілити всі свої ідеї. Скільки днів в році, скільки і вікон в Замку-365, 52 тижні-стільки і кімнат, 12 місяців-кількість зовнішніх дверей, 4 пори року-годинник на фасаді проглядаються з усіх частин будівлі, 7 днів в тижні-на території сім різновидів плющі. Екскурсія по палацу.

Виїзд в Мукачево-місто в якому лишився відбиток цілого тисячоліття. Волею долі цей великий місто, як і весь Карпато-Балканський регіон виявилися на рубежі Західної та Східної цивілізації, таке гаографіческое положення не могло не вплинути на становлення духовності і культурного розвитку його жителів. Завдяки цьому певна уміровотворенность живе на його вулицях, скверах, парках. Взаєморозуміння і злагода є сусідами між представниками різних національностей.

Екскурсія по Мукачеву

Відвідування самої могутньої фортеці України- Замок «Паланок». Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 метрів. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються 11 століттям він уже згадується. До 18 століття замок був головним військово-стратегічним об’єктом. У 1782 році замок перетворився в політичну в’язницю австрійської монархії, а зараз це просто музей, який щорічно приймає десятки тисяч туристів. Високі вежі, надійні укріплення, герої визвольного руху, священний стовп і багато іншого Ви побачите відвідавши екскурсію в Замок «Паланок».

Час на обід.

Переїзд в Берегово. У Берегово унікальні води, аналоги яких є тільки в трьох точках планети. Місто, яке може задовольнити всі забаганки туристів. Якщо Ви мрієте поніжитися в теплих водах, отримати насолоду від винн, продегустувати незвичайну і незвичну кухню, відчути себе за кордоном при цьому не залишаючи Україну-вибір очевидний це Берегово. Відвідування берегівських термальних басейнів. Відпочинок.

Поселення в готель.

3 День

Сніданок у готелі.

Вільний день.

або

Факультативна екскурсія «Чани, Замок і релакс»-Ужгород + Лумшори.

Ужгород – найменший обласний центр в Україні, в якому живе всього 120 000 жителів, місто, яке розташоване всього в декількох кілометрах від Євросоюзу. Хоча навіщо перетинати кордон, якщо Ужгород і сам європейське місто. Перше куди треба йти в Ужгороді – це звичайно в один з найстаріших замків в Закарпатті – Ужгородський замок. Йому більше тисячі років, в IX столітті тут жив князь Лаборець, якого і вважають засновником Ужгорода. Відвідування Ужгородського Замку.

Ужгородський замок це найдавніша історико-архітектурна будова міста Ужгорода, якій більше тисячі років. В даний момент, в замку знаходиться Закарпатський краєзнавчий музей, в музеї діють експозиції та виставки, що знайомлять з історією, культурою і розвитком Закарпаття. Музей є науково-дослідною інститутом, який показує досить докладну історію Ужгородського замку – безцінного експоната і міста Ужгород.

Лумшори- гірське Закарпатське село, оточені гірськими схилами і стрімкими струмками, Лумшори ніби охороняють себе від навколишнього середовища. Найголовнішою пам’яткою села є його оздоровча сторона. Ще багато років тому в Лумшори приїжджало багато туристів для оздоровлення, рекреації та відпочинку на свіжому повітрі, з прийомом мінеральних ванн. В наші дні село славиться своїми численними чанами на відкритому повітрі.

Відвідування чанів, відпочинок і релакс в Лумшорах.

Переїзд в готель.

4 День

Сніданок у готелі

Виселення з готелю.

Екскурсійний день по маршруту: Хуст «Долина нарцисів» – водоспад «Шипот» – озеро «Синевир».

Переїзд в Кіреші – місце, де знаходиться Долина нарцисів. Природа цього унікального місця відбувається ще з льодовикового періоду. А за однією з легенд, саме в цьому місці в водах р Хустець, грецький бог Нарцис побачив своє відображення, закохався і від туги помер.

Переїзд до водоспаду Шипот.

Однією з головних візитівок Закарпаття-водоспад Шипот. Вода в ньому летить з висот 14-ти метрів. До цього чуда природи завжди приходять натовпи туристів, щоб отримати насолоду від його красою, вдихнуть гірське повітря. У 300-ста метрах від водоспада на канатній доріжці можна піднятися на вершину гори Гемба. Це одна з найдовших трас в Україні, більше 1,5 км. Навіть в травні на її вершинах лежить сніг, але в той же час світить сонце. У новому сезоні турів в Карпати прогнозують великий попит на відвідування водоспада Шипот і самого Закарпаття.

Час на обід.

Екскурсія до озера Синевир.

Озеро Синевир-найбільше озеро на всі Карпати, його площа 5 га, а найбільша глибина-25 метрів, за всои берега озеро ніколи не виходить. Озеро не тільки дуже глибоке, але і дуже холодну, в найбільшу спеку воно прогрівається всього на верхній метр. Історії та міфи озера завжди ваблять туристів, кажуть, що озеро має свій характер і іноді дуже міфічні історії відбуваються біля його берегів. Екскурсія до озера Синевир не залишить нікого байдужим до загадкового і незвіданого чуду України.

Виїзд в сторону Києва. Нічний пеезд.

5 День

Ранковий приїзд до Києва.

Вартість туру в Закарпаття

Условия

 • Тур в Закарпатье для одного за 2300 грн. вместо 3200 грн. Необходим купон за 300 грн. + доплата 2000 грн.
 • Тур в Закарпатье для двоих за 4500 грн. вместо 6400 грн. Необходим купон за 500 грн. + доплата 4000 грн.
 • В стоимость тура входит:
 • проезд комфортабельным автобусом
 • административно-экскурсионное сопровождение
 • проживание в отеле Геликон 3* - 2 ночи
 • питание 2 ужина/2 завтрака
 • все указанные экскурсии
 • страховка
 • туристический сбор
 • В стоимость тура не входит:
 • личные расходы
 • дополнительное питание
 • одноместное размещение 800 грн./тур
 • факультативная экскурсия по маршруту Ужгород - Лумшори - 300 грн./чел.
 • Даты тура: 28.04, 05.05.2017
 • Условия предоставления скидки:
 • Приобретая 1 купон, вы доплачиваете необходимую сумму, указанную в его номинале.
 • Обязательно уточняйте по телефону наличие мест на интересующую вас дату у менеджера туркомпании перед бронированием и покупкой.
 • После бронирования тура и покупки купона необходимо забронировать тур
 • В экскурсиях могут участвовать дети до 4 лет бесплатно, но без предоставления места в автобусе.
 • Один пользователь может купить любое кол-во купонов.
 • Для получения скидки Вам необходимо предъявить: распечатанный купон или купон в электронном виде (со своего смартфона, планшета или любого другого гаджета).
 • Внимание! Купон по данной акции требует активации. Называя уникальный код активации купона, Вы автоматически подтверждаете, что воспользовались услугой.
 • Воспользоваться купоном можно до 05.05.2017

Отзывы и вопросы пользователей

Показано 2 из 0 комментариев

Где находится

Киев
Телефон: 044 353 7223, 063 818 8448, 099 767 8448, 098 543 8448 10-18
Адрес: г. Киев, ул. Сечевых стрельцов 84, оф. 6
Метро: Лукьяновская

-29%

Викенд в Закарпатье! Экскурсионный автобусный тур с посещением замков, долины нарциссов, водопада Шипот и озера Синевир от компании Твій Край!

от 2300 грн

-29%

Скидка

6400 грн

Старая цена

от 2300 грн

Стоимость

До завершения акции осталось:

Акция завершена
0 ваучеров куплено

Киев
Телефон: 044 353 7223, 063 818 8448, 099 767 8448, 098 543 8448 10-18
Адрес: г. Киев, ул. Сечевых стрельцов 84, оф. 6
Метро: Лукьяновская